„Vždy mám radost, když mohu hrát na turnajích, jako byl právě Retail golf cup 2016. Počasí vyšlo na jedničku, hřiště bylo díky blížícímu se turnaji LET v neskutečné kondici a organizace turnaje byla výborná. Prostě ideální golfový den, za který bych chtěl poděkovat a mohu jen doufat, že se třeba příští ročník budu opět smět zúčastnit.“
Jiří Lála, zástupce jednatele, andré media CZ s.r.o.
Partneři ročníku 2016
Hlavní partner
MobileSystem
Partner turnaje
Česká distribuční a.s.
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
Blachere
monit s.r.o.
Partner jamky
ACCOM Czech, a.s.
CARent Praha s.r.o.
MAX Immo spol. s.r.o.
Sprinx Systems, a.s.
Rej s.r.o.
ITAB Shop Concept CZ, a.s.
Bizerba
ELNAKO EU a.s.
Speciální partneři
Rodinný pivovar Bernard Nestlé Česko, s.r.o., divize Nespresso Templářské sklepy Čejkovice Studio 100
Karlovarské minerální vody
Titbit RedBull Plzeňský Prazdroj Lagardere Travel Retail, a.s. Delor :: obleky, košile, boty, obuv na míru Vinselekt Michlovský
Mediální partneři
POPAI Časopis Golf Časopis ForGolf RetailNews Franchising.cz
Tiskové zprávy o Retail Golf® Cup 2012
Tisková zpráva Brno, 28. června 2012

Retail Golf® Cup 2012
Nejzajímavější akce roku 2012 určená pro golfisty z retailu ČR a SR

21. června 2012, Golf Club Kunětická Hora

Ve čtvrtek 21. června 2012 se uskutečnila neobyčejná akce Retail Golf® Cup 2012 v resortu golfového hřiště Kunětická hora za účasti představitelů mnoha společností z oblasti retailu v České i Slovenské republice.

Celou akci provázela poklidná a neformální atmosféra vhodná pro navázání nových obchodních kontaktů a utužení těch stávajících. Současně ale golfový turnaj nabídl jedinečnou možnost změřit své golfové dovednosti s kolegy z prostředí retailu. Laťka byla nastavena vysoko nejen díky velmi náročnému a dlouhému hřišti, které navrhoval špičkový designér Graham Hill, a hřiště je tak velmi členité s množstvím bunkerů a volně rostoucích travin, ale také i kvůli nízkému průměrnému handicapu zúčastněných hráčů.

V průběhu dne provázelo hráče krásné slunečné počasí chvílemi doprovázené lehkou brízou. I díky tomu panovala na tomto klání příjemná přátelská atmosféra vhodná pro klidnou konverzaci s kolegy z branže, pro hru samotnou a také pro sledování krás resortu. Široký program byl připraven i pro nehrající účastníky turnaje, kteří mohli “ochutnat” golfové umění na akademii pod vedením instruktorů z resortu, zpříjemnit si volné chvíle relaxací ve spa nebo si prohlédnout celé hřiště a jeho okolí vyjížďkovou trasou kolem areálu na kole nebo in-linech. Po celý den mohli účastníci také navštěvovat prezentace a ochutnávky partnerů turnaje a nechat se rozmazlovat jejich nabídkou a dozvědět se případně více o prezentovaných produktech.

První ročník denního golfového turnaje přichystal pro všechny zúčastněné jedinečný den plný pohodové atmosféry, sportovního ducha a neformálního prostředí pro setkání s kolegy a nastartoval tak do budoucna tradiční akci pro přední představitele z prostředí retailu nejen z České a Slovenské republiky. Pořadatelská společnost monit již nyní přislíbila netradiční překvapení pro následující ročník a originální pojetí akce vybočující z tradičních setkání retailistů.

Souhrnné informace včetně fotografií a doprovodného videa naleznete na stránkách turnaje RGC 2012: www.retail-golf-cup.cz.

Pro další informace, prosíme, kontaktujte projektovou manažerku Ing. Janu Melicheríkovou na níže uvedených kontaktech:

  • gsm: +420 777 111 527
  • e-mail: melicherikova@monit.cz
  • monit s.r.o. | www.monit.cz | Czech Republic
  • Millenium center | Hybešova 42 | 602 00 BrnoTisková zpráva Brno, 23. dubna 2012

Retail Golf® Cup 2012
Nejzajímavější akce roku 2012 určená pro golfisty z retailu ČR a SR

21. června 2012, Golf Club Kunětická Hora Retail Golf® Cup 2012 je golfový turnaj určený zástupcům společností působících v oblasti maloobchodu. Uskuteční se ve čtvrtek 21.6.2012 v Golf resortu Kunětická Hora a to s vynikajícím retailovým obsazením a širokými mimogolfovými aktivitami pro nehrající.

Hlavním cílem akce je vytvoření příjemné a neformální atmosféry pro významné zástupce mezinárodních obchodních řetězců, tradičního trhu, výrobců i importérů, obchodních center a to společně s jejich klíčovými dodavateli na českém a slovenském trhu.

Jedná se o první ročník tohoto turnaje, a proto bude jistě pro všechny velmi zajímavým a vhodným pro navázání nových i prohloubení stávajících obchodních kontaktů v oblasti retailového trhu České a Slovenské republiky. Hraje se na mistrovském hřišti Golf Club Kunětická Hora s parem 72 a délkou 6 241 metrů (muži) a 5 476 metrů (ženy).

Přijeďte zbourat bariéry, seznámit se a nebo upevnit vztahy se svými stávajícími či budoucími obchodními partnery, kolegy nebo konkurenty. Prožijte den relaxu spojeného s příjemným golfovým zážitkem a přitom navažte nové či upevněte stávající kontakty.

Přímo v resortu mohou nehrající využít např. krásný nově otevřený saunový svět Cedrus Spa (celkově o velikosti 1200 m2), golfovou akademii s profesionálními trenéry, in-line dráhu o délce 4km, tenisové kurty, apod.

    Pozn.: Pokud budou mít účastníci zájem, mohou si pobyt na Kunětické Hoře prodloužit a ještě rozšířit o další možné aktivity. Celá akce je koncipována i jako "rodinný" turnaj, jsou tedy vítáni/y partneři/rky i děti.
Tento specializovaný golfový turnaj jednotlivců je připraven s hracím systémem Stableford na vyrovnání handicapu. Soutěžit se bude o hodnotné ceny.

Organizátorem golfového turnaje je společnost monit s.r.o., která se od roku 1995 soustředí mimo marketingové průzkumy trhu, analýzy, mystery shopping, apod. také na vytváření příležitostí pro sbližování jednotlivých částí trhů a otevírání nových možností jednotlivým hráčům na trhu. Samozřejmostí je aplikace výsledků do strategie firem partnerů či klientů s využitím moderních komunikačních služeb.

Více informací o Retail Golf® Cup 2012 (včetně možnosti registrace) naleznete na www.retail-golf-cup.cz.

Pro další informace, prosíme, kontaktujte projektovou manažerku Ing. Janu Melicheríkovou na níže uvedených kontaktech:

  • gsm: +420 777 111 527
  • e-mail: melicherikova@monit.cz
  • monit s.r.o. | www.monit.cz | Czech Republic
  • Millenium center | Hybešova 42 | 602 00 Brno