„Vždy mám radost, když mohu hrát na turnajích, jako byl právě Retail golf cup 2016. Počasí vyšlo na jedničku, hřiště bylo díky blížícímu se turnaji LET v neskutečné kondici a organizace turnaje byla výborná. Prostě ideální golfový den, za který bych chtěl poděkovat a mohu jen doufat, že se třeba příští ročník budu opět smět zúčastnit.“
Jiří Lála, zástupce jednatele, andré media CZ s.r.o.
Partneři ročníku 2016
Hlavní partner
MobileSystem
Partner turnaje
Česká distribuční a.s.
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
Blachere
monit s.r.o.
Partner jamky
ACCOM Czech, a.s.
CARent Praha s.r.o.
MAX Immo spol. s.r.o.
Sprinx Systems, a.s.
Rej s.r.o.
ITAB Shop Concept CZ, a.s.
Bizerba
ELNAKO EU a.s.
Speciální partneři
Rodinný pivovar Bernard Nestlé Česko, s.r.o., divize Nespresso Templářské sklepy Čejkovice Studio 100
Karlovarské minerální vody
Titbit RedBull Plzeňský Prazdroj Lagardere Travel Retail, a.s. Delor :: obleky, košile, boty, obuv na míru Vinselekt Michlovský
Mediální partneři
POPAI Časopis Golf Časopis ForGolf RetailNews Franchising.cz
O turnaji Retail Golf® Cup 2013 O turnaji  |  Denní turnaj  |  Noční turnaj

Retail Golf® Cup 2013 je nejzajímavějším turnajem svého druhu a to díky hojné účasti předních zástupců nejvýznamnějších retailových společností. Na akci přijely nejdůležitější osobnosti českého a slovenského retailu a pokud by snad zástupce Vaší společnosti letos chyběl, napravte to v příštím ročníku, jehož první turnaj proběhne již 12. června na golfovém hřišti Karlštejn.

V rámci Retail Golf® Cup 2013 proběhli 2 unikátní turnaje. VIP denní turnaj proběhl 13. 6. 2013 v Golf Resortu Konopiště, za účasti stovky předních zástupců více než 70 společností z oblasti retailu a FMCG. 5. září, na začátku babího léta, se pak v Mladé Boleslavi uskutečnil speciální Noční turnaj, kde se ve velice náročném ale i zábavném klání utkalo téměř 40 nejodvážnějších hráčů.

Oba naše turnaje přispěli k navázání, ale i utužení obchodních vztahů, dali Vám možnost poznat své spolupracovníky i konkurenty v úplně jiném světle a díky přátelské a uvolněné atmosféře dokázali jistě i zbourat některé bariéry. Pro některé naše významné účastníky byly letošní turnaje v rámci Retail Golf® Cup golfovými událostmi roku. Přijeďte se o tom přesvědčit i příští rok!

VIP denní turnaj
čtvrtek, 13. 6. 2013
Golf Resortu Konopiště

Noční turnaj
čtvrtek, 5. 9. 2013
Golf Mladá Boleslav