„Vždy mám radost, když mohu hrát na turnajích, jako byl právě Retail golf cup 2016. Počasí vyšlo na jedničku, hřiště bylo díky blížícímu se turnaji LET v neskutečné kondici a organizace turnaje byla výborná. Prostě ideální golfový den, za který bych chtěl poděkovat a mohu jen doufat, že se třeba příští ročník budu opět smět zúčastnit.“
Jiří Lála, zástupce jednatele, andré media CZ s.r.o.
Partneři ročníku 2016
Hlavní partner
MobileSystem
Partner turnaje
Česká distribuční a.s.
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
Blachere
monit s.r.o.
Partner jamky
ACCOM Czech, a.s.
CARent Praha s.r.o.
MAX Immo spol. s.r.o.
Sprinx Systems, a.s.
Rej s.r.o.
ITAB Shop Concept CZ, a.s.
Bizerba
ELNAKO EU a.s.
Speciální partneři
Rodinný pivovar Bernard Nestlé Česko, s.r.o., divize Nespresso Templářské sklepy Čejkovice Studio 100
Karlovarské minerální vody
Titbit RedBull Plzeňský Prazdroj Lagardere Travel Retail, a.s. Delor :: obleky, košile, boty, obuv na míru Vinselekt Michlovský
Mediální partneři
POPAI Časopis Golf Časopis ForGolf RetailNews Franchising.cz
Retail Golf® Cup 2017

Zúčastněte se tradičního golfového turnaje Retail Golf® Cup 2017 určeného exkluzivně pro všechny přední představitele z prostředí nejen českého retailu a FMCG.

Turnaj se tentokrát uskuteční v hráči oblíbeném golfovém rezortu Loreta Golf Club Pyšely, ve čtvrtek 8. 6. 2017. K dispozici budeme mít vyhlášené mistrovské hřiště zasazené do členité a krásné krajiny Posázaví, kde na hráče čeká vysoce kvalitní osmnáctka, za jejíž designem stojí známý anglický architekt Keith Preston. Herně zajímavé hřiště jistě osloví každého golfistu.

Tohoto exkluzivního golfového turnaje se každoročně zúčastňují špičky retailového a FMCG segmentu, majitelé a jednatelé předních společností působících nejen na českém trhu.

Minulého ročníku se zúčastnilo více než 100 opravdu předních zástupců z téměř 80 společností z řad obchodních řetězců, distributorů, logistiků, dodavatelů, IT služeb a další podpory pro retailové společnosti.

Na předchozím ročníku byli registrování zástupci těchto společností:


Využijte této jedinečné příležitost prohloubit a nastartovat nové probusinessové vztahy v příjemném a neformálním prostředí. STAŇTE SE PARTNERY RGC 2017 a využijte možnosti prezentace, Vás jako partnera, s cílením na opravdový top-management předních společností retailu a FMCG.


Přijďte si i vy změřit své golfové dovednosti s předními zástupci retailu z ČR a SK a zahrát si o výhry v hodnotě až 500 000,- Kč. A co když s golfem teprve začínáte a nemáte žádné zkušenosti? Nevadí! Toto pohodové a přátelské klání nabízí bohatý doprovodný program i pro nehráče.

Samozřejmostí opět budou ochutnávky specialit a partnerské prezentace.

Neváhejte a spojte příjemné s užitečným. Pozvěte své obchodní přátele na tuto jedinečnou akci nebo se jen přijďte seznámit s novými tvářemi ze světa retailu a FMCG a užijte si s nimi zábavu!PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM PRO ÚČASTNÍKY:

 • 8:00-9:00
  Registrace hráčů i nehrajících, Welcome drink
 • 8:00-9:30
  Rautová snídaně, Volný tréning na driving range hráčů na drivingu
 • 9:60-9:45
  Uvítací projev a slavnostní zahájení turnaje
 • 10:00
  Canon start golfového turnaje pro registrované hráče
 • 11:00
  Začátek aktivit pro nehrající včetně golfové akademie
 • 15:30-17:00
  Oběd pro hráče i nehrající – vynikající teplý i studený bufet
 • 17:00
  Vyhlášení vítězů turnaje, vložených soutěží (Nearest to the Pin, The Longest Drive, Hole in One) a puttovací soutěže

Team společnosti monit marketing research.


Pozn.: Změny v programu akce a tiskové chyby vyhrazeny.